O nas

O blogu

Na blogu Ekoforte znajdziesz wpisy z zakresu ekologii, oszczędności i innowacyjności urządzeń sanitarnych. Zbiega się to z ideą zrównoważonego budownictwa. Nasza misja to promowanie idei oszczędnego i przyjaznego środowisku gospodarowania wodą oraz energią. Firma Ekoforte jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).

O Ekoforte

Firma dostarcza oszczędne i ekologiczne rozwiązania sanitarne. Sztandarowymi produktami Ekoforte są bezwodne pisuary oraz energooszczędne suszarki do rąk. Produkty oferowane przez firmę są stosowane głównie w Budynkach Użyteczności Publicznej. Jednak zwykły „Kowalski” również znajdzie coś dla siebie – np. perlatory, systemy odzysku szarej wody czy baterie umywalkowe.

O blogu

Na blogu Ekoforte znajdziesz wpisy z zakresu ekologii, oszczędności i innowacyjności urządzeń sanitarnych. Tematyka bloga idealnie wpisuje się w nowotworzący się sektor rynku, czyli zrównoważone budownictwo. Nasza misja to promowanie idei oszczędnego i przyjaznego środowisku gospodarowania wodą oraz energią. Firma Ekoforte jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).