Wpis powitalny

kategoria: Bez kategorii

26 paź 2011
Planowany od jakiegoś czasu blog Ekoforte nareszcie rusza! We wpisie powitalnym krótkie wyjaśnienie, co ciekawego będziesz mógł znaleźć w tym zakątku sieci.

W artykułach publikowanych na blog.ekoforte.com skupiamy się w głównej mierze na zagadnieniach z obszaru zrównoważonego budownictwa, oszczędności, ekologii i ekonomii. Nasza misja to propagowanie oszczędnego gospodarowania wodą i energią zarówno w budynkach użyteczności publicznej, jak i w gospodarstwach domowych.

Stawiamy na fakty, dlatego wszelkie wnioski wysuwane we wpisach będą poparte obliczeniami. W końcu nic tak nie przemawia do człowieka, jak rzeczywiste wartości, prawda? Zaprezentujemy też nieco prawd (przy okazji obalając kilka mitów) na temat różnych rozwiązań sanitarnych i nie tylko.

Czego możesz się spodziewać w najbliższym czasie? Dowiesz się, ile wody mogłyby zaoszczędzić warszawskie galerie handlowe, gdyby zamiast tradycyjnych pisuarów zamontowały w toaletach modele bezwodne. Planujemy też kompleksowy artykuł o perlatorach – co to jest, jak działa, na jakie oszczędności pozwala i dlaczego warto takie coś nabyć. Zapraszamy już w piątek!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Drukuj
  • email
  • PDF
  • Wykop
  • Ulubione

Dodaj komentarz

O blogu

Na blogu Ekoforte znajdziesz wpisy z zakresu ekologii, oszczędności i innowacyjności urządzeń sanitarnych. Tematyka bloga idealnie wpisuje się w nowotworzący się sektor rynku, czyli zrównoważone budownictwo. Nasza misja to promowanie idei oszczędnego i przyjaznego środowisku gospodarowania wodą oraz energią. Firma Ekoforte jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego (PLGBC).